-->
SELAMAT DATANG KE BLOG SMK SERI TANJONG, MELAKA....SERI HEBAT

JAWATANKUASA INDUK KURIKULUM DAN KETUA PANITIA





          
  JAWATANKUASA INDUK KURIKULUM


           Pengerusi                               :  Pn Azallah binti Mohd Salleh (Pengetua)

           Naib Pengerusi 1                    :  Tn Hj Borhan bin Md Nor (GPK 1)

           Naib Pengerusi 2                    :  Semua GPK
           Penyelaras                             : Semua GKMP

Setiausaha                             :  Pn Normah binti Zainal

Pen Setiausaha                      Pn Siti Nuranes binti Zailani

AJK                                         : Semua Setiausaha Peperiksaan

                                                : ausaha Jadual Waktu

                                                :  Setiausaha Program Kecemerlangan

                                                :  Setiausaha Rancangan Khas

                                                :  Setiausaha Intervensi

                                                :  Guru Perpustakaan dan Media

                                                :  Guru Penyelaras Bestari

                                                :  Guru Penyelaras Pendidikan Khas

                                                :  Semua Kaunselor



Ketua-ketua Panitia 
 
1.    Bahasa Melayu(Men Atas)                : Pn Wan Hanita bt Wan Ahmad
2.    Bahasa Melayu (Men Ren)               : Pn Yuslina bt Daud
3.    Bahasa Inggeris (Men Atas)              : Pn Hjh Rafedah bt Mohammad Shaffi
4.    Bahasa Inggeris (Men Ren)              : Pn Marina bt Hashim
5.    Sains (Men Atas)                              : Pn Rashidah bt Othman
6.    Biologi                                              : Pn Hjh Rosiah t Haron
7.    Kimia                                                : Pn Wan Norsuhada bt Abdul Jalil
8.    Fizik                                                  : Pn Che Zaitun bt Abdul Halim
9.    Sains (Men Ren)                              : Pn Nor Riza bt Md Din
10.  Matematik (Men Atas)                     : Pn Noor Aishah bt Rahmat
11.  Matematik (Men Ren)                     : Pn Maijas Anak Basir
12.  Matematik Tambahan                     : Cik Noraidah bt Omar
13.  Sejarah(Men Atas)                           : Cik Norizah bt Adam
14.  Sejarah (Men Ren)                          : Pn Kamariah  bt Salam
15.  Pendidikan Islam (Men Atas)          : Pn Siti Aisyah bt Md Rasid
16.  Pendidikan Islam (Men Ren)           : Pn Rohaya binti Omar
17.  Geografi                                           : Pn Normah bt Zainal
18.  Kemahiran Hidup/RBT                    : Pn Hjh Nor Haliza  bt Muhd Kasim
19.  Sivik &Kewarganegaraan                : Pn Lis Quraisin bt Dolhalit
20.  Pend. Jasmani &Kesihatan             : Cik Ikha Nadia binti Md Idris
21.  Pendidikan Seni & Visual                 : Pn Juliana bt  Mohamed
22.  Ekonomi Asas/Ekonomi                  : Pn Lily Nihaswani bt Ismail
23.  Prinsip Akaun/Perakaunan              : Pn Suzana bt  Zainuddin
24.  Perdagangan/Perniagaan                : Tn Hj Mohd Suhaimi bin Ismail
25.  ICTL / TMK/SK/ASK                        : Pn Farawati bt Mustaffar
26.  Reka Cipta                                       : Pn Siti Rohaida binti Ahmad
27.  Pendidikan Moral                             : Pn Norsahida bt Rosezalee
28.  Bahasa Cina                                      : Cik Koh Seok Choo
29.  Tassawwur Islam                             : Tn Hj Abd Razak bin Ismail
30.  MPV-Seni Reka Tanda                   : Pn Shazlin Hani bt Sha’arani
31.  Kesusasteraan Melayu                    : Cik Noor Shazlin bt Mansor
 









0 comments:

Post a Comment

Note: only a member of this blog may post a comment.